Toptan Kumaş Satış

Hemen hemen herkesin giysi, kıyafet alırken dikkat etmeye çalıştığı noktalar vardır. Bunlardan birisi de  kumaşın kalitesidir. Fakat bu hususta bazılarımız yeterli bilgiye ulaşamıyoruz. Tabii bir de şu var ki genel olarak aldığımız kumaşların özellikle erkekte tam bedene uygun olması çok zayıf ihtimaldir. Bu sebeple de terzilere gitmemiz gerekir. Terzi mesleğini icra eden kişiler tam ölçülerle dikim yapar ve memnuniyet sağlar hem de kumaş kalitesi ile de bizlere memnuniyet verir. Sonuçta terziler toptan kumaş alımı yaparlar, bu çok yüksek boyutlarda olmasa da toptan alırlar ve işlerinin ehli olmaları sebebiyle de toptan kumaş alırken çok dikkatli olurlar.

toptan-kumas-satisi

Sadece terzilerin toptan kumaş isteği olmaz. Ayrıca dikim evlerinin de olabilir. Daha da başka özel kişilerindetoptan kumaş alımı gerekliliği olur. Kumaş cinslerini, çeşitlerini iyi tanıyan, cinslerine , türlerine göre kumaşları birbirlerinden ayırabilen herkes toptan kumaş alabilir.

Toptan kumaş alırken nelere dikkat edilmelidir? Bu soru son derece önemli bir sorudur. Kumaşın bir kenarı avuca alınır ve sıkılır, sıkılan kumaş eğer yün veya ipekse bir buruşma olmaz. Ama pamukluysa buruşur. Suni kumaşlarda yani yapay kumaşlardaysa bazıları çok çabuk buruşurken bazıları daha geç ve daha da az buruşur.

Sitemiz de bulunan 5 kategoride ki 10 yazımıza toplam da 1 yorum yapılmıştır.